Smykałka

Maria Smykał

T: 607 43 90 56

E: kontakt@smykalka.com.pl

O mnie

Image

Dzieciństwo to etap mojego życia, który dał mi najwięcej. Może inaczej – ugruntował mnie. Zaglądając w głąb siebie i przypominając tamte czasy widzę kilka widokówek. Małą dziewczynkę bawiącą się lalkami, kreującą ich świat czy nieodłączną córeczkę tatusia w jednej dłoni trzymającą wiertarkę, a w drugiej młotek. Najważniejszym jednak wspomnieniem jest bladozielona maszyna do szycia. Choć zabawka to miała coś w sobie z tej, która teraz stoi w moim mieszkaniu. To o tym zawsze marzyłam. Może nie tylko o szyciu, ale o tworzeniu. O czymś, co wychodzi z mojej ręki i cieszy innych oczy. Moje dotychczasowe życie cały czas gdzieś wokół tego krążyło i do tego sama dążyłam.

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na wydziale Architektury o kierunku Planowanie Przestrzenne. Dodatkowo jestem absolwentką Akademii Wnętrz. Dzięki studiom technicznym, w projektowaniu kieruje się logicznym, prostym i przede wszystkim funkcjonalnym rozwiązaniem. Nie zapominam jednak o artystycznym wydźwięku, o dodatkach i innowacyjnej formie.

Jestem młodą, energiczną osobą, która nie boi się wyzwań. Chętnie podzielę się z Państwem moimi pomysłami oraz pomogę w odnalezieniu własnego stylu i zaprojektowaniu wymarzonej przestrzeni.

Dane kontaktowe

Smykałka Maria Smykał

ul. Armii Krajowej 16

65- 556 Zielona Góra

T: 607 43 90 56

E: kontakt@smykalka.com.pl